+ 38 (096) 233 2304 + 38 (095) 233 2304 + 38 (073) 233 2304 + 38 (044) 233 2304
Пошук: 0 0 0
Про нас

Наша команда запустила інноваційну платформу Зручно ТуТ для надання киянам широкого спектру побутових та допоміжних комунальних послуг таких як
повірка, заміна та встановлення приладів обліку води та тепла у Києві, і багато інших.
ЗручноТуТ - це ланка між споживачем та виконавцем комунальної послуги,
яка дозволяє мешканцям Києва не лише Замовити необхідну послугу, а й забезпечує гарантію якості та дотримання термінів виконання робіт, отримання документів. ЗручноТуТ гарантує усунення несправностей, у разі їх виявлення. Крім того, усі товари та обладнання, що продаються на платформі ЗручноТуТ, є сертифікованими на території України та можуть обслуговуватися по гарантії виробника в спеціалізованих сервісних центрах. Наші клієнти завжди мають актуальну інформацію про статус замовлення. Ми взяли на себе клопіт наших клієнтів з комунікації з такими монополістами як ПрАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ», КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», ТОВ «Євро-Реконструкція» та іншими комунальними організаціями. Завдяки ЗручноТуТ ви вирішуєте питання в одному місці та без зайвих хвилювань, а заощаджені з нами години можете витратити на спілкування з близькими та заняття улюбленими справами.

Наша мета - робити ваше життя простішим
380
000
Надано послуг
450
Нових клієнтів щодня
608
000
Заощаджені з нами години
140
Наші партнери

Наші роботи
Відгуки

ОЛЕКСАНДР ІВЧЕНКО Технічне обслуговування бойлера, профілактика водонагрівача (чистка бойлера з заміною аноду)

Замовляю чистку бойлера кожні два роки перед літом, бойлер не новий і, нажаль, на цей раз довелось міняти анод. Майстр пояснив все що родить, для чого, зкорегував заявку і виконав все швидко і якісно. Дуже зручно.

Даніло Повірка лічильника тепла та заміна батарейки

Хочу подякувати команді за оперативну повірку лічильника води. Роботу виконали швидко, а сервіс був на високому рівні. Вражений їх професіоналізмом і уважністю до деталей.

Ганна К. Проведення окремої лінії з загального щитка, який розміщений у загальному коридорі (робота майстра з урахуванням вартості матеріалів)

Щиро дякую команді, робота була виконана оперативно та з великою увагою до деталей. Всі мої побажання були враховані. Високо ціную їхній професіоналізм!

Хвилик Михайло Технічне обслуговування бойлера, профілактика водонагрівача (чистка бойлера з заміною аноду)

Бойлер встановлювали фахівці цієї ж компанії, все було нормально, тому коли прийшов час робити профілактику звернувся до цієї ж компанії. Знову не розчарували!

ВАЛЕНТИНА АНДРІЄВА Технічне обслуговування бойлера, профілактика водонагрівача (чистка бойлера без заміни аноду)

Замовила на сайті профілактику старенького бойлера. Зі мною швидко зв’язалися, домовилися про зручний для мене час. Була приємно вражена оперативністю і якістю. Тут же замовила встановлення бойлеру донці.

Семеновська П. Встановлення бойлера (робота майстра з урахуванням вартості матеріалів та редуктором тиску)

Дякую майстру, він не просто прийшов і встановив бойлер, а пояснив як краще користуватися, щоб він прослужив довше. Як часто потрідна профілактика.

Міхальченко Владіслава Заміна механічного лічильника тепла

Я думала, що заміна приладу - це дуже складно. Дякувати команді ЗручноТуТ, встановили прилад згідно шснуючої документації. Зєкономила кругленьку суму!

Супрун Наталя Розводка водопроводу та каналізації

Давно було потрібно оновити труби в квартирі, але зважився лише коли затопили сусідів. Важливо було зробити все дуже оперативно і надійно. Щиро дякую команді за відмінну роботу. Всі роботи були виконані ретельно і якісно. Рекомендую їхні послуги всім!

ІРИНА ПАВЛОВА Технічне обслуговування бойлера, профілактика водонагрівача (чистка бойлера без заміни аноду)

Вже зверталась до цієї компанії з іншими питаннями, завжди приходить чудовий спеціаліст, все виконують на совість рекомендую.

Людмила Козак Заміна лічильника води іноземного виробника

Дуже задоволений сервісом. Майстр приїхав вчасно, виконав роботу швидко та професійно. Тепер маю точні показники споживання. Рекомендую!

Семенович Наталя Проведення окремої лінії з загального щитка, який розміщений у загальному коридорі (робота майстра без урахування вартості матеріалів)

Майстри, що оновлювали мені електропроводку, були вражаючі. Вони професійно виконали всю роботу і відповіли на всі мої запитання. Впевнена, що зараз перепади напруги не зашкодять моїй техніці.

Кліменко С.Г. Дезінсекція (знищення комах)

Завжди боялася комах, але у старих будинках таке трапляється… Круто, що зараз можна викликати когось, хто зробить усе за тебе. Замовляла цю послугу минулого тижня, вирішила спостерігати і потім писати відгук. Працівники все зробили якісно, перевірено! Велике спасибі за роботу, тепер не страшно вмикати вночі світло на кухні))))

Семен Михайлович Проведення окремої лінії з загального щитка, який розміщений у загальному коридорі (робота майстра з урахуванням вартості матеріалів)

Дякую! Майстри були пунктуальними і дбайливо працювали. Все було зроблено згідно з усіма стандартами без будь-яких проблем. Я відчуваюся надійно та безпечно з новою проводкою!

Анна Ткаченко Заміна батарейки лічильника тепла

Дуже задоволений якістю надання послуги. Майстр прибув вчасно, виконав роботу швидко та професійно. Рекомендую!

Федоренко Василь Подовження кабелю на бойлері з проходом через стіну та підключенням електровилки (робота майстра без урахування вартості матеріалів)

Замовляла саме цю послугу оскільки матеріали були закуплені ще більше року тому, але якось не на часі. Та через регулярні відключення та перепади напруги довелось повернутись до даного питаня. Сусіди порадили цю компанію і я не пожалкувала. Все вчасно, якісно і без зайвих слів. Супер!

Людмила Федорова Повірка багатотарифного лічильника води з демонтажем

Довго обирала де замовити послугу, в чому вартість в деяких компаніях відрізняється. Зручнотут була однією з багатьох компаній куда я телефонувала. Так я не експерт в даному питанні, але це було єдине місце де мені все пояснили доступною мовою. Так самао і до роботи майстра немає ніяких питань.

Дмитро Технічне обслуговування бойлера, профілактика водонагрівача (чистка бойлера з заміною аноду)

Бойлер встановлювали фахівці цієї ж компанії, все було нормально, тому коли прийшов час робити профілактику звернувся до цієї ж компанії. Знову не розчарували!

Олена Шевченко Ремонт приладу теплового обліку

Прилад почав підтікати, не розуміла, що з цим робити... Як його ремонтують. Дякую майстру, що прийшов на виклик, подивився і все пояснив просто і зрозуміло. Майстер Олег, все зробив на місті, дуже швидко. Дякую!

Романенко Максим Заміна лічильника води вітчизняного виробника

Хочу подякувати команді за оперативну заміну лічильника води. Роботу виконали швидко, а сервіс був на високому рівні. Вражений їх професіоналізмом і уважністю до деталей!!!

Наталія К. Повірка лічильника тепла та заміна батарейки

Зовсім забула, що батарейку треба міняти, тому коли прилад зуппинився думала "все пропало!" Але дякувати працівникам ЗручноТуТ, вони були доброзичливими, допомогли і пояснили всі деталі. Все виконали оперативно і точно. Дуже задоволена їхньою роботою!

Дмитро Дьяченко Повірка лічильника води без демонтажу (КЛІЄНТ-СЕРВІС)

Так як лічильники у мене встановлені 4 роки тому замовив повірку без зняття з Клієнт сервісом. Все зробили швидко та оперативно. Як і очікував лічильники справні. А результати повірки прийшли в поштову скриньку:)Сервіс на вищому рівні, дякую:)

БЕЛІНСЬКИЙ ОЛЕГ Заміна ультразвукового лічильника тепла

Прилад перестав світитися. Мали надію, що просто зламався, але на жаль ні, довелося міняти. Фахівець все виконав швидко. Проконсультував щодо правильної експлуатації. Дякую.

Альбіна Повірка багатотарифного лічильника води з демонтажем та заміна батарейки

Ціна середня по Києву, але реально звільняють від контактів з кількома постачальниками. Повірка пройшла швидко і без проблем. Дякую.

Тарасова Анна Повірка багатотарифного лічильника води з демонтажем

Замовила повірку з перерахунком, але новий рахунок прийшов з незміненими даними. Тільки коли зв’язалась з оператором, пояснили, що мої дані надійшли, коли рахунки вже були сформовані, тому оновлення я зможу побачити в рахунках наступного місяця. Враховуйте такий момент.

Антон Маценко Встановлення бойлера (робота майстра з урахуванням вартості матеріалів без редуктора тиску)

Дуже сподобався фахівець, він дуже приємний і не балакучий. Підказав хороше рішення для встановлення, дякую. Проконсультував щодо необхідних додаткових матеріалів.

Аліна Перепрограмування приладу теплового обліку

Квартиру отримала у спадок і абсолютно не розуміла коли і що робити з тим прибором. Дякую, майстру Миколі Петровичу!!! Роботу виконав швидко, а ше пояснив як, що і коли треба робити з тим прилабом..

Микола Олейник Первинне встановлення лічильника води іноземного виробника з урахуванням вартості додаткових матеріалів

Замовив просто роботу майстра, думав, що там немає нічого складного і решту приїду в Епіцентр і придбаю самостійно. Після четвертого уточнюючого дзвінка майстру які саме матеріали мені потрібні – зайшов на сайт і до замовив послугу. Фахівець приїхав з усім необхідним і за півгодини все зробив.

Тарас Кирилюк Первинне встановлення лічильника води іноземного виробника без урахуванням вартості додаткових матеріалів

Хотів зекономити та придбати всі матеріали самостійно. Довелося розбиратися у всіх тих кранах, клапанах, фільтрах, діаметрах труб, а вийшло практично одне на одне. До роботи майстра питань немає, але більше я б так не робив.

Тамара П. Постановка лічильника води на облік після повірки з демонтажем

Дякую Зручно за виконану роботу. Все було зроблено швидко, якісно. Окремо хочу відзначити особисті якості, фахівця Ірини, яка супроводжувала мою заявку. Рекомендую!

Святослав Деркач Заміна ввідного автомату на щитку

Ціна середня по місту (багато хто зазначає одну вартість, а потім приходить майстер і ціна зростає в три рази) Робота- швидко та якісно. Майстер дуже позитивний.

Степан Приданюк Заміна батарейки лічильника тепла

Рятівники! Думав прилад вийшов з ладу і доведеться викинути багато коштів на ремонт або навіть заміну… Приїхали подивились… виявилось треба просто замінити батарейку. Все працює. Дякую.

Василенко Максим Дезінфекція (знищення хвороботворних мікроорганізмів, бактерій та вірусів)

Переболел ковидом и решил заказать дезинфекцию, что бы не заразить ребёнка. Работники приехали в масках и спец.одежде. Работу выполнили качественно и оперативно. Спасибо. Советую заказывать и вам, особенно после болезней, в наше время это важно.

Світлана Сирецька Заміна змішувача

Безмірно задоволена. Все виконано швидко, без всіляких питань і після майстра все чисто. Хоча майстру довелося трохи повозитися з краном у ванній. Майстрові дякую!

Наталія Бобко Супроводження укладення договору з КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Дуже гарна компанія, велике дякую працівникам, що допомогли розібратись в нарахуваннях і повністю супроводжували. Дякую.

Анастасія Повірка багатотарифного лічильника води з демонтажем

Замовила повірку, була домовленість на певний час, але в мене змінились плани. Без проблем зв’язалась з оператором, та скорегувала день. Дякую.

Антон Гордієнко Встановлення ультразвукового лічильника тепла

Друг минулого року в цій компанії замовляв послугу з встановлення лічильника тепла. Лічильник виявися вигідною справою, бо він весь опалювальний сезон платив вдвічі менше, ніж звичайно. Я також звернувся до ЗручноТуТ, компанія зробила все «під ключ», нікуди не прийшлось ходити додатково. Сподіваюсь і я в цьому році зекономлю.

Олена Коваленко Встановлення інсталяції

Інсталяція вже була встановлена, але все хиталось і страшно було доторкнутися, попередній майстер сказав, що у нас не зручне розташування і він зробив все що міг. В ЗручноТуТ знайшовся єдиний майстер, якій взявся за таку роботу і зміг розібратися з проблемою!

Миколай Січкар Проведення окремої лінії з загального щитка, розміщеного в квартирі (робота майстра без урахування вартості матеріалів)

Реальность соответствовала ожиданиям. Мастер был вовремя, работу выполнил быстро и качественно. Предложил несколько вариантов решения проблемы, без взвинчивания цены. Рекомендую.

Ксенія Артеменко Заміна змішувача

В’їхала в квартиру , а в ній просто була якась біда з краном. Треба було швидко його замінити, бо я в цьому взагалі нічого не тямлю, а один тільки вигляд того крана наводив на мене жах. Сантехнік швидко замінив кран і просто врятував мене. Дякую:)

Наталія Повірка лічильника води без демонтажу (КЛІЄНТ-СЕРВІС)

Оформляла замовлення на сайті самостійно, все зрозуміло та чітко. Зі мною оперативно зв’язалася оператор, все пояснила, запропонувала варіанти. Я задоволена. Замовляла повірку лічильника води.

Олександр Ткаченко Заміна лічильника води іноземного виробника

Лічильникам більше 15 років, тому вирішив, що простіше одразу встановити нові. Придбав круті німецькі лічильники, та замовив послугу встановлення. Чітко, якісно.

Кирил Москаленко Встановлення ультразвукового лічильника тепла

Довго думав який лічильник обрати, статей багато. У кожного свої плюси і мінуси. Замовив послугу. Приїхав грамотний фахівець і чітко роз’яснив чим відрізняються, та допоміг визначитись. Все зробили швидко і без проблем.

Полина Панченко Штукатурка стін (вирівнювання стін і усунення дефектів)

Раніше користувалась послугами електрика від даної компанії. В даному випадку, все було так само чітко, кваліфіковано і охайно. Майстри молодці

Юлія Шевченко Повірка лічильника води без демонтажу (КЛІЄНТ-СЕРВІС)

У цій компанії замовляла повірку вперше, все пройшло досить спокійно без питань і проблем. Якщо нічого не зміниться, через чотири роки повернусь за новою повіркою ☺ Паралельно дізналась, що тут можна замовити встановлення бойлера. Дуже актуально для мене зараз.

Олена Коваленко Укладання ламінату (укладання напольного покриття)

Зв'язалися оперативно, так само оперативно приїхав фахівець оглянув обсяг робіт, домовились про терміни. Далі все було виконано якісно в обумовлені терміни. Щиро вдячна! Рекомендую

Олександр Ярмоленко Повірка демонтованого лічильника води

Варіантів повірки багато (від - «все робиш сам», а можеш -«компанія тільки забирає/повертає і проводить повірку» до - «роблять за тебе все» ☺). Все дуже просто написано на сайті і є можливість обрати. Мені було зручно зняти лічильник самому. Приїхали забрали і повернули в обіцяні терміни. Клас!

Слюсаренко Богдан Повірка лічильника тепла та заміна батарейки

Дуже гарна компанія, велике дякую працівникам, що допомогли розібратись в нарахуваннях і повністю супроводжували. Дякую.

Ігор Іванович Повірка лічильника води без демонтажу 

Цю компанію рекомендували знайомі, враховуючи, що ніяких проблем з розрахунками у мене не було, замовив найпростішу повірку без всяких там додаткових сервісів. Все чітко та своєчасно. Те що мені і було потрібно.

Климчук С.О. Дезінсекція (знищення комах)

Раніше труїв тарганів вдома сам, але вирішив спробувати замовити цю послугу. Зробили все швидко, після чого - жодного повзучого не знайшов, а отже якісно. Дуже дякую за роботу)

Марія Пелешко Дезодорація (знищення запахів)

Придбали квартиру на вторинному ринку житла, від попередніх мешканців залишився «специфічний запах», з яким я не змогла справитися самостійно. Фахівці допомогли… все швидко і просто! Дякую

Ірина Шевчук Встановлення механічного лічильника тепла

Первинний візит майстра для обстеження дуже допоміг остаточно прийняти рішення. Фахівець - справжній майстр свого діла, пояснив як процюють прилади, чим відрізняються. Це допомогло визначитися, підказав як зробити краще. Дякую!

Володимир Довгий Повірка лічильника тепла

Пригадав про необхідність повірки майже за місяць по включення обігріву квартири, а враховуючи вартість комунальних послуг, хочеться бути впевненим в тому, що оплачуєш спожите саме тобою. Бумав, що не встигнуть виконати все до включення опалення. Але все було чітко, оперативно, якісно. Дякую!

Євген Повірка лічильника води з демонтажем

Замовив повірку в компанії ЗручноТуТ. Було дійсно зручно, тому, що не довелось бігати по різним інстанціям оформлювати папірці на зняття пломб, чекати різних спеціалістів, потім бігати оформлювати перерахунок після повірки.

Наталя Подовження кабелю на бойлері з проходом через стіну та підключенням електровилки (робота майстра без урахування вартості матеріалів)

Вже після проведення ремонту вирішили все ж таки встановити бойлер. Для цього потрібно було прокласти кабель і зробити отвір плитці (так щоб не розтріскалась). Розумію, що треба було думати зазделегіть, але маю те, що маю. Дуже хвилювалася, але майстер все зробив максимально обережно. Дякую.

Володимир Григорович Первинне встановлення без урахуванням вартості лічильника води та без урахування вартості додаткових матеріалів

Вирішив зекономити, придбати всі матеріали самостійно, а замовити тільки роботу майстра. Довелося розбиратися у всіх тих кранах, клапанах, фільтрах, діаметрах труб, а вийшло практично одне на одне. До роботи майстра питань немає, але більше я б так не робив.

Богдан Коваленко Дератизація (знищення гризунів)

Замовила цю послугу після того, як повернулась в будинок, після довгої відсутності і побачила дві миші! Не знаю скільки їх там було, але працівники потруїли всіх. За що дуже вдячна!! Доречі все зробили швидко. Окремо дякую за оперативний виїзд.

Сердюк Михайло Укладання плитки (кахельної, керамічної, керамогранітної та інших видів)

Прекрасний майстер. Міняла плитку у ванній кімнаті та туалеті, об'єм маленький ніхто не хотів братися. Зручно взяли замовлення без питань, поклали якісно і швидко. Залишилась задоволена. Дякую.

Владислав Горовецький Проведення окремої лінії з загального щитка, який розміщений у загальному коридорі (робота майстра без урахування вартості матеріалів)

Я дуже задоволений якістю наданих послуг. Робота була виконана професійно і швидко. Електрики були досвідченими і уважними до деталей. Рекомендую їхні послуги.

Дмитро Морозенко Робота майстра з заміни приладу обліку тепла (з урахуванням вартості лічильника тепла)

Заміна теплового лічильника пройшла без жодних проблем. Співробітники були дуже ввічливі та кваліфіковані. Робота була виконана оперативно і згідно всіх вимог. Дякую за відмінну роботу!

Юрій Василенко Повірка демонтованого лічильника води

Мені було простіше і вигідніше самостійно демонтувати лічильник. Повірили його досить швидко. Єдине, що, додатково порадився з фахівцями компанії і вже після повірки до замовив послугу Клієнт-сервіс.

Алла Гуменюк Встановлення та підключення побутової техніки

Зверталася з питанням підключення пральної машинки, майстер все зробив швидко, додатково проконсультував з експлуатації бойлера. Дякую!

Іван Заміна ввідного автомату на щитку

Враховуючи небезпечність робіт, хотілось мати гарантії кваліфікації майстрів, тому образу відмовився від приватних фахівців. Тут все було швидко та якісно за адекватні кошти.

Анна Онищенко Укладання плитки (кахельної, керамічної, керамогранітної та інших видів)

Поменяла несколько мастеров из-за неудовлетворительного качества. Затем сотрудница порекомендовала ЗручноТуТ. Оформила заявку, пообщалась с мастером… работой осталась ОЧЕНЬ довольна!!!

Анастасія Микитюк Встановлення бойлера (робота майстра з урахуванням вартості матеріалів та редуктором тиску)

Доброго дня. Дуже задоволена роботою майстра. Зробив роботу професійно і якісно. Рекомендую обирати Андрія, бо він того вартий ☺))

Ірина Кононенко Робота майстра з заміни приладу обліку тепла (без урахування вартості лічильника тепла)

Хочу висловити подяку команді за оперативну заміну теплового лічильника. Робота була виконана швидко і якісно. Працівники були доброзичливі та допомогли пояснити всі нюанси. Рекомендую їхні послуги!

Василь Литвин Встановлення ультразвукового лічильника тепла

Почитав перелік того що треба для встановлення лічильника на опалення… злякався :-), ще й кум розказав як помучився з проектом на свій лічильник. Дякую ЗручноТуТ, я обійшовся без всіх тих проблем. Лічильник встановили і все працює.

Наталія Штукатурка стін (вирівнювання стін і усунення дефектів)

Фахівці дуже відповідальні та акуратні. Працювали швидко та якісно! безмежно вдячні! звертатимемось ще!!! всім рекомендую

Оксана Швець Заміна лічильника води вітчизняного виробника

Оформила замовлення. Передзвонили, погодили дату і час. Приїхали вчасно (навіть на 10 хвилин раніше), з одним лічильником все добре. Інший, нажаль, виявився зламаним, але майстер оформив замовлення на заміну. Дякую майстру.

Стас Зайцев Первинне встановлення без урахуванням вартості лічильника води та без урахування вартості додаткових матеріалів

Якщо ви розумієтесь на сантехніці, то це саме для вас. Я все самостійно придбав, але необхідно було, щоб встановлення провели офіційно, тому звернувся замовив послугу.

Бедровський Артур Заміна ультразвукового лічильника тепла

Не можу сказати, що я довго шукав де замовити послугу. Сусід порадив, минулого року робив повірку в цій компанії. Чітко, акуратно. Всі документи оформлені вчасно. Рекомендую.

Іван Повірка демонтованого лічильника води

Ціна середня по Києву, але реально звільняють від контактів з кількома постачальниками. Повірка пройшла швидко і без проблем. Дякую.

Святослав Деркач Первинне встановлення без урахуванням вартості лічильника води з урахуванням вартості додаткових матеріалів

Оформляв замовлення через колл-центр. Грамотні фахівці, які розуміють що роблять. Проконсультували, порадили як краще і швидко оформили замовлення. Рекомендую.

Романовская Т.Ю. Повірка лічильника води без демонтажу (КЛІЄНТ-СЕРВІС)

Оформила заявку на сайті, з самою повіркою все було швидко і зручно. Крім того, фахівці ЗручноТуТ допомогли розібратися в нарахуваннях за гарячу воду, та з перерахунком.

Ірина Конон Штукатурка стін (вирівнювання стін і усунення дефектів)

Необхідно було відштукатурити стіни після заміни електропроводки. Дуже задоволений якістю робіт. Все виконано професійно і бездоганно. Результат перевершив мої очікування!

Юлія Михайленко Заміна ультразвукового лічильника тепла

Необхідно було замінити прилад, не дуже розуміла який він. Дякую фахівцю, прийшов, обстежив, пояснив :-) З'ясувалось, що оформила заявку не правильно Фахівець все зкоренував. Все зробили і оформили як треба. дякую!

Олена Тонкошкір Повірка багатотарифного лічильника води з демонтажем та заміна батарейки

Не дуже розумілась на питанні, тому замовила зворотній дзвінок. Зв'язалися оперативно, все кваліфіковано пояснили. Так само оперетивно виконали все що треба. Не довелося нікуди додатково звертатись. Дуже зручно.

Роман Заміна змішувача

У компанії класні майстри, щира подяка за підказки щодо подальшої експлуатації раковини та тумби. Рекомендую!

Оксана Шевченко Дезінфекція (знищення хвороботворних мікроорганізмів, бактерій та вірусів)

Вже кілька разів замовляли цю послугу у вас. У нас приватна клініка, тож у нас завжди має бути стерильно! Дуже задоволені якістю виконання послуг, обов’язково будемо звертатись ще.

Анастасия Дезінсекція (знищення комах)

Переживала как данная процедура повлияет на кота. Спасибо специалистам за консультацию и подробные инструкции! Результат как нельзя лучше!!!!

Ксенія Мельник Повірка лічильника води без демонтажу (КЛІЄНТ-СЕРВІС)

Повірка зайняла реально 10 хвилин (загалом майстер в квартирі був хвилин 20), через дві неділі отримала нові рахунки від постачальників, а там вже внесена вся інформація.

Андрій Ярошенко Встановлення механічного лічильника тепла

Почав збирати необхідні документи для встановлення, але після двох місяців "ходінь по колу", вирішив, що треба звертатися за допомогою! Ще місяць витратив на пошуки компаніїї яка, на мій погляд, найбільш підходить мені. ЗручноТуТ не розчарувала. Дякую!

Олена Повірка лічильника води без демонтажу 

Замовила повірку без зняття лічильника. Приїхав майстер, оглянув лічильник і пояснив мені чому він не пройде повірку - труснуло скло. Оформив нову заявку на заміну лічильника. Мені не довелось платити двічі. Дякую майстру за чесність.

Смирнова Світлана Проведення окремої лінії з загального щитка, розміщеного в квартирі (робота майстра з урахуванням вартості матеріалів)

Майстер швидко оглянув , що треба робити, запропонував варіанти, підібрав всі необхідне. В назначений час приїхав і все швидко зробив. Молодці!

Ковальчук Іван Робота майстра з заміни приладу обліку тепла (без урахування вартості лічильника тепла)

Мав проблему, в квартирі стояв дуже специфічний лічильник, який зламався. Обдзвонив купу компаній, такі вже не ставлять, а переробляти проект дорого. В ЗручноТуТ порадили придбати лічильник самому, а решту фахівець виконав дуже швидко. Дякую, що де довелось витрачати кошти на розробку проекту.

Генадій К. Заміна лічильника води іноземного виробника

Не міг визначитись яку саме послугу обрати, оператор з підтримки все пояснила, допомогла визначитис і все оформила. так сама спрацював і майстр. Приємно, коли маєш справу з фахівцями! дякую!

Сергій Григоренко Робота майстра з заміни приладу обліку тепла (з урахуванням вартості лічильника тепла)

Отримав висновок, що прилад "не придатний до експлуатації". Геть не розумів як перевіряти лічильник якщо купувати його самому оскільки не являюсь фахівцем в даному питання. Тому вирішив довіритися спеціалістам. Не пошкодував, що звернувся до Зручнотут. Рекомендую!

Любов Артемчук Заміна батарейки лічильника тепла

Ми частіше пишемо відгуки коли щось погано, але в даному випадку, хочу подякувати майстру Миколі. Тактовний, обізнаний. Все зробив дуже чітко і вчасно.

Александра Загороднюк Супроводження укладення договору з КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"

Зручно, дякую за виконану роботу. Все було зроблено швидко, якісно. Окремо хочу відзначити особисті якості, фахівця Ірини, яка супроводжувала мою заявку. Рекомендую!

Ксенія Робота майстра з заміни приладу обліку тепла (з урахуванням вартості лічильника тепла)

Послуга заміни теплового лічильника була виконана професійно і бездоганно. Майстри були досвідчені та уважні. Результат перевершив мої очікування. Дуже задоволений їхньою роботою!

Шевчук Діана Встановлення бойлера (робота майстра без урахування вартості матеріалів)

Замовила встановлення бойлера (чоловік сам закупив всі необхідні матеріали, тому трохи зекономили) майстер зробив все охайно та якісно. Пояснив як користуватися.

Катерина Іванчук Заміна механічного лічильника тепла

Замовила послугу заміни лічильника, і все пройшло на високому рівні. Майстри були професійні та уважні до деталей. Тепер у мене точний облік теплопостачання. Дуже задоволена результатом!

Тетяна Максимчук Заміна лічильника води вітчизняного виробника

З заміною лічильника проблем не було. Працівники доброзичливі, допомогли, пояснили всі деталі. Все виконали оперативно і точно. Дуже задоволена їхньою роботою!"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Переглянути статус замовлення
Замовлення прийняте:
Номер: 3658
Повірка лічильника води без демонтажу
Кількість: 1
Вартість замовлення: 7800 грн
Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту Очікуємо на оплату за надані послуги
Замовлення прийняте:
Номер: 3658
Постановка лічильника на облік
Кількість: 1
Вартість замовлення: 7800 грн
Очікуємо на оплату за надані послуги Інформація внесена до бази даних виконавця послуг
Замовлення прийняте:
Номер: 3651
Повірка лічильника води без демонтажу (КЛІЄНТ-СЕРВІС
Кількість: 1
Вартість замовлення: 7800 грн
Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту Очікуємо на оплату за надані послуги Результати повірки передані на доставку кур'єрській службі Результати повірки доставлені кур'єрською службою Інформація внесена до бази даних виконавця послуг
Замовлення прийняте:
Номер: 3651
Первинне встановлення ультрозвукового лічильника
Кількість: 1
Вартість замовлення: 7800 грн
Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту Розробка та погодження документації технічної можливості встановлення приладу обліку Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту для монтажу приладу Супровід встановлення постійної пломби
Замовлення прийняте:
Номер: 365693
Первинне встановлення ультрозвукового лічильника
Кількість: 1
Вартість замовлення: 7800 грн
Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту для демонтажу Лічильник переданий до лабораторії Лічильник отримано з лабораторії Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту для монтажу Інформація внесена до бази даних виконавця послуг Супровід
встановлення
постійної пломби
Замовлення прийняте:
Номер: 365693
Первинне встановлення ультрозвукового лічильника
Кількість: 1
Вартість замовлення: 7800 грн
Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту Інформація внесена до бази даних виконавця послуг Супровід встановлення постійної пломби
Замовлення прийняте:
Номер: 365693
Первинне встановлення ультрозвукового лічильника
Кількість: 1
Вартість замовлення: 7800 грн
Очікуйте на дзвінок для погодження дати візиту
Замовлення прийняте:
Номер: 365693
Бойлер ATLANTIC ROUND Eco VMR 80 (1200W)
Кількість: 1
Вартість замовлення: 3999 грн
Залиште свої дані
Головна сторінка Лічильники води Лічильники тепла Домашній майстер Супровід у комунальних організаціях Супутні товари Супутні послуги Про нас Блог Контакти Переглянути статус замовлення
Назад Повірка лічильників води Заміна лічильників води Первинна установка лічильників води
Назад Повірка лічильників тепла Заміна лічильників тепла Первинна установка лічильників тепла
Назад Послуги електрика Послуги сантехніка

Послуга додана у Ваш кошик!

Оформити